DZIECI

Magiczny świat piosenek, tańca i dobrej zabawy

Zespół wokalno – taneczny to połączenie dobrej zabawy i sztuki. Zachęcamy do udziału w zajęciach grupy dziecięcej prowadzonej pod okiem nauczycieli wokalu, tańca i teatru.
 
 
Każda dziewczynka marzy o tym, aby być Bellą, Elzą czy Roszpunką. Każdy chłopiec chciałby być Alladynem albo prawdziwym księciem ratującym księżniczkę. Nasze zajęcia spełnią sceniczne marzenia dzieci, ponieważ na koniec każdego roku nauki, będą zachwycać swoimi kreacjami scenicznymi ze znanych bajek, filmów i własnych opowiadań na prawdziwej scenie teatralnej.

śpiewaj z nami piosenki disneya

Udział w festiwalach, konkursach i przeglądach to doskonałe doświadczenie. Uczestnicy zajęć będą prezentować swoje umiejętności na licznych wydarzeniach tego typu.

ROZWÓJ
OSOBISTY
DZIECKA

Zajęcia wokalno-taneczne rozwijają nie tylko umiejętności artystyczne dzieci, ale przede wszystkim kreują je emocjonalnie i dają im podstawę do funkcjonowania w grupie. Uczą współpracy, odpowiedzialności, wspierania przyjaciół i co najważniejsze zdyscyplinowania. W zespole dzieci nabierają odwagi i poczucia własnej wartości, co sprawia, że w życiu codziennym są pewne siebie i zadowolone – nawet jeżeli coś idzie nie tak jak powinno.

NAUCZYCIEL
DOBRZE
ZNANY

W House of Art zajęcia Zespołu Wokalno-Tanecznego prowadzi jeden nauczyciel będący specjalistą  w pracy z dziećmi, posiadający wykształcenie pedagogiczne kierunkowe i  wykształcenie wokalne. Oprócz nauczyciela głównego zajęcia prowadzą inni pedagodzy z dziedziny teatru i muzyki. Takie rozwiązanie daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i świadomość obecności osoby, która je zna i zawsze służy pomocą.

Brak opłaty wpisowej. O przyjęciu do zespołu decyduje kolejność zgłoszeń.

DZIECIĘCY ZESPÓŁ
PIOSENEK DISNEYA

nauka w systemie popołudniowym

dla dzieci od 7 roku życiaTo fascynująca przygoda w muzycznym świecie bajek –
śpiewanie piosenek z filmów Disneya, a wszystko w połączeniu z tańcem i aktorstwem.

W ciągu tygodnia słuchacze uczęszczają na:

Zespół wokalny

Taniec

Kształcenie słuchu

Zajęcia aktorskie

Repertuar

55 minut

55 minut

55 minut

55 minut

55 minut

Łącznie

x 2

x 1

x 1

x 1

x 1

6 lekcji w tygodniu

ZAPISY TRWAJĄ

OFERTA PODSTAWOWA

290,00 zł/ Miesięcznie

  • 6 zajęć tygodniowo
  • Doświadczona kadra
  • Sale do dyspozycji
  • Udział w koncertach
  • Koncerty okolicznościowe
  • Udział w gali House of Art
  • Warsztaty
Powrót