Renat Skobo – Warsztaty dla tancerzy, aktorów i wokalistów

Renat Skobo – Warsztaty dla tancerzy, aktorów i wokalistów

Mapa niedostępna

Kiedy:
Data: 14 grudnia 2019 - 15 grudnia 2019
Godzina:15:00 - 18:00

Gdzie:
HOUSE OF ART / 29 listopada 104 Kraków


ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA:

Warsztaty taneczne Body-MindFind dla tancerzy, aktorów i wokalistów

Warsztaty taneczne z Renatą Skobo na co dzień mieszkającą w Nowym Jorku i tworzącą miedzy innymi na Broadwayu. Poznaj zasady prawidłowej rozgrzewki, zwiększ świadomości własnego ciała oraz rozwiń umiejętność koncentracji poprzez wykonywanie ćwiczeń pomocnych w znalezieniu harmonii i pełnego skupienia.

RENATA SKOBO

Choreograf, performer i nauczyciel. Urodziła się w Serbii, wychowała w Polsce, a obecnie mieszka w Nowym Jorku. Renata specjalizuje się w tańcu współczesnym, improwizacji i performance.

W 2010 roku rozpoczęła swoją indywidualną pracę artystyczną, tworząc projekty przy użyciu różnych środków wyrazu, takich jak ruch, aktorstwo, muzyka na żywo i wokal. Jej spektakle „Bi-side” i „UNICODE” zostały zaprezentowane podczas licznych festiwali tanecznych w Polsce, Serbii i Francji.

W 2013 roku stworzyła wielokulturowy duet taneczny RH + z koreańskim choreografem Hyun’em Kim. Performance „unLIMITed” debiutancki projekt tej międzynarodowej współpracy. Premiera odbyła się w Polsce, a następnie spektakl wystawiony został m.in. w Nowym Jorku podczas Dumbo Dance Festival i White Wave. W czerwcu 2019 r. w Nowym Jorku odbyła się premiera ich drugiego projektu „REflexions”podczas Greenpoint Open Studios

W 2015 roku Renata zadebiutowała w Seulu w Korei Południowej tworząc choreografię do utworu „Moja żona ma kochanka” znanego koreańskiego reżysera Baek Jae Hyun.

Jej ostatnim osiągnięciem jest stworzenie choreografii do musicalu „Comfort Women: A New Musical” wystawianym na Broadwayu w Nowym Jorku w 2018 roku.

Obecnie rozwija swoje umiejętności jako choreograf i nauczyciel, skupiając się głównie na technikach tańca współczesnego, pilates i Floor Barre W styczniu 2019 r. rozpoczęła współtworzenie kreatywnej platformy o nazwie Cocoloom , którą rozwija do dziś.

WARSZTATY: Body-MindFind

Zajęcia prowadzone przez Renatę to połączenie wielu technik. Na oferowanych przez nas warsztatach będziecie mogli bliżej poznać dwie z nich Pilates i Floor Barre, które w chwili obecnej stanowią jedne z najważniejszych narzędzi wspomagających pracę tancerzy, aktorów i wokalistów. Renata jest certyfikowanym nauczycielem Pilatesu i na co dzień pracuje w Nowym Jorku jako wykładowca tej techniki. Panelowa budowa warsztatów daje możliwość rozwoju uczestników poprzez zrozumienie zasad prawidłowej rozgrzewki, zwiększenie świadomości własnego ciała oraz możliwość rozwinięcia umiejętności koncentracji poprzez wykonywanie ćwiczeń pomocnych w znalezieniu harmonii i pełnego skupienia. W Nowym Jorku Renata pracuje z artystami, którzy traktują te zajęcia jako podstawę do pracy na scenie. W trakcie zajęć uczestnicy mają możliwość pracy indywidualnej, pracy w parach oraz w grupie co pozwala lepiej zrozumieć zasady pracy w zespole. W trakcie warsztatów Renata koncentruje się również na otwartej dyskusji, odpowiada na pytania oraz dzieli się doświadczeniami własnej kariery w Nowym Jorku.


Rezerwacje

Rezerwacja online nie jest obecnie możliwa.

Powrót