szkoły musicalowe

Dla Dzieci

House of Art oferuje kształcenie z zakresu tańca, śpiewu i aktorstwa w oparciu o autorski program nauczania. Nasi uczniowie kształcą się zespołowo ale również indywidualnie. Każdy rok nauki kończy się Wielką Galą Musicalową. W roku szkolnym realizujemy nagrania studyjne, teledyski oraz pokazy w formie koncertów i recitali.

JAK WYGLĄDA ROK SZKOLNY?

Grupy dziecięce House of Art uczą się w tygodniu w godzinach popołudniowych. Przez cały rok pracują nad doskonaleniem umiejętności z zakresu sztuki musicalowej. Od drugiego semestru uczniowie zaczynają przygotowania do Wielkiej Gali Musicalowej odbywającej się co roku w czerwcu.

 

jakie zajęcia prowadzone są w house of art?

  • Zespoły Wokalne
  • Taniec 
  • Zajęcia Aktorskie
  • Dykcja 
  • Zajęcia umuzykalniające

Jak liczne są grupy?

Grupy w House of Art liczą maksymalnie 15 osób i uwzględniają podział ze względu na wiek i umiejętności

Jak wyglądajĄ przesłuchania do szkoły?

Do szkoły House of Art w grupach dziecięcych nie prowadzone są przesłuchania rekrutacyjne. Przydział uczniów do odpowiedniej grupy następuje po zarejestrowaniu się w systemie online, a ewentualne zmiany w grupach dokonywane są na początku roku szkolnego

czy jeśli jestem osobą początkującą mogę uczęszczać do szkoły?

House of Art kształci na każdym poziomie umiejętności, dlatego jeżeli marzysz o byciu artystą nie powinieneś rezygnować i śmiało możesz rozpocząć naukę w szkole.

Zajęcia w House of Art

Połączenie nauki i zabawy

Lekcje śpiewu dla dzieci mają lekką i swobodną formę. Dzięki temu młodym artystom łatwo jest odkryć w sobie pasję i rozwinąć talent. Uczniowie poznają swoje głosy, ich brzmienie, barwę i możliwości. Kształcą prawidłową wymowę, oddech i dykcję. Ponadto lekcje śpiewu to świetna zabawa pozwalająca na wyzwolenie pozytywnej energii i odkrycie drzemiącego w dziecku potencjału.

Pozytywny wpływ na rozwój

Lekcje tańca dla najmłodszych to przede wszystkim czerpanie z ich naturalnej potrzeby ruchu. Rozwijamy prawidłowe nawyki muzyczno-ruchowe, a także dajemy możliwość rozwijania świadomości ciała w atmosferze dobrej zabawy. Zajęcia z tańca mają także pozytywny wpływ na lekkość, zwinność i gibkość najmłodszych uczestników.

Odkrywanie mocnych stron

Zajęcia teatralne dla dzieci to przede wszystkim stworzenie atmosfery, w której najmłodsi uczestnicy będą potrafili otworzyć się i odkryć swoje mocne strony. Uczniowie poznają jak wyrazić swoje emocje oraz budować pewność siebie. Aktorstwo to świetna zabawa zarówno dla dzieci, które uwielbiają być w centrum uwagi, jak i dla tych które wolą pozostać w cieniu.

Grupy Dziecięce

Wybierz grupę dopasowaną do wieku i umiejętności

PIERWSZE ZAJĘCIA POKAZOWE  ZA DARMO I BEZ ZOBOWIĄZAŃ !

DZIECI
5-8 lat

PONIEDZIAŁEK 15:45-17:45

Grupa D1 / 5-7 lat


PONIEDZIAŁEK16:45-18:45

Grupa D2 / 6-8 lat

BALET DZIECI 6-8 LAT

ŚRODA 16:00-17:00

DZIECI
9-11 lat

ŚRODA  17:00 – 20:00 

Grupa D3

PIĄTEK 17:00 – 20:00 

Grupa D4

DZIECI
12-14lat

ŚRODA  17:00 – 20:00 

Grupa D5

PIĄTEK 17:00 – 20:00 

Grupa D6

Zobacz

Kilka opinii o szkole

Świetne miejsce suuuper atmosfera, i co najważniejsze mega kadra bardzo mili i zaangażowani nauczyciele. Podoba mi się też to że jest to świetne miejsce dla młodszych jak i dla starszych. Wszystko robione jest z pełnym profesjonalizmem. Polllecam 🔥🔥🔥
Hanna
Uczennica
To najlepsza szkoła do jakiej mogły trafić moje córki .
Anna
Mama uczennic
To świetne miejsce by nauczyć się aktorstwa, śpiewu oraz wielu innych rzeczy związanych z tą branżą . Radosna atmosfera pozwala rozwinąć skrzydła nie zależnie na jakim stopniu jesteś . Z całego serca polecam.
Nadia
Uczennica
Powrót