HOUSE OF ART - 100% ONLINE

Dołącz do szkoły z każdego miejsca na świecie

Jak najbardziej - Polecam! 🌸Cudowni ludzie, cudowny klimat, luźna atmosfera i miejsce, gdzie wszyscy się akceptują ❤️

Gabriela

Pomimo okropnej sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, nie zwalniamy z tępa!
Nasza grupa pracuje równie ciężko 

Małgosia

Wspaniałe zajęcia. Można się wiele nauczyć🎶
Atmosfera jest bardzo przyjazna 🙂
To miejsce gdzie można spełnić marzenia

Zuza

SZKOŁA MUSICALOWA

GRUPY: DOROŚLI i MŁODZIEŻ

400,00 /miesięcznie

śpiew indywidualny, piosenka aktorska, zespół wokalny, zajęcia aktorskie, kształcenie słuchu,
historia musicalu ...

LEKCJA WOKALNA

MUSICAL, KLASYKA, ROZRYWKA

70,00 /godzina

prowadzenie:
Grzegorz Kućma
Wojciech Daniel
Aleksandra Warżała
różne techniki...

DYKCJA i EMISJA GŁOSU

ZAJĘCIA PROWADZONE INDYWIDUALNE

70,00 /godzina

prowadzenie:
Grzegorz Juras
zajęcia dopasowane poziomem do umiejętności uczestnika

ZAJĘCIA ZBIOROWE

KSZTAŁCENIE SŁUCHU, TANIEC

60,00 /za 4 zajęcia

Kształcenie słuchu
oraz
zajęcia z tańca:
barre au sol,
taniec jazzowy

Szkoła Musicalowa ONLINE

GRUPA MŁODZIEŻOWA od 14 latZajęcia zbiorowe prowadzone są w piątek po 17:00 oraz w sobotę.
Zajęcia indywidualne. ustalane są w dogodnym terminie

Śpiew indywidualny / 40 min
Piosenka aktorska - indywidualne / 40 min
Zespół wokalny - zbiorowe / 40 min
Dykcja i emisja głosu - zbiorowe / 40 min
Zajęcia aktorskie - w grupach / 40 min
Historia musicalu - zbiorowe / 40 min
Kształcenie słuchu - zbiorowe / 40 min

Prowadzenie zajęć: Grzegorz Kućma - śpiew, Aleksandra Warżała - śpiew, Wojciech Daniel -śpiew, Grzegorz Juras - dykcja i zajęcia aktorskie, Tomasz Smoter - piosenka aktorska i historia musicalu, Annika Mikołajko - zespoły wokalne, Karol Osman - kształcenie słuchu.

GRUPA DOROŚLI od 18 latZajęcia zbiorowe prowadzone są w środę i czwartek po 17:00 .
Zajęcia indywidualne. ustalane są w dogodnym terminie

Śpiew indywidualny / 40 min
Piosenka aktorska - indywidualne / 40 min
Zespół wokalny - zbiorowe / 40 min
Dykcja i emisja głosu - zbiorowe / 40 min
Zajęcia aktorskie - w grupach / 40 min
Historia musicalu - zbiorowe / 40 min
Kształcenie słuchu - zbiorowe / 40 min

Prowadzenie zajęć: Grzegorz Kućma - śpiew, Aleksandra Warżała - śpiew, Wojciech Daniel -śpiew, Grzegorz Juras - dykcja i zajęcia aktorskie, Tomasz Smoter - piosenka aktorska i historia musicalu, Annika Mikołajko - zespoły wokalne, Karol Osman - kształcenie słuchu.

400,00 zł / miesięcznie (7 zajęć tygodniowo)

Indywidualne lekcje wokalne ONLINE

ALEKSANDRA WARŻAŁA

MUSICAL, ROZRYWKA

Aleksandra Warżała – absolwentka studiów magisterskich na wydziale filologii polskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie - praca "Rozwój musicalu w Polsce". Absolwentka Szkoły Muzycznej II st. a także śpiewu solowego w Krakowie w klasie profesora Andrzeja Bieguna. Od kilku lat związana z Teatrem Cracovia. Jej największą pasją jest twórczość musicalowa, w której bierze czynny udział. Zaangażowana. Oprócz doświadczenia i umiejętności przekazuje swoim uczniom uśmiech i pozytywną energię.

Termin zajęć 

ustalany indywidualnie

 

 

KOSZT ZAJĘĆ: 70,00 zł /godzina

GRZEGORZ KUĆMA

KLASYKA, MUSICAL, ROZRYWKA

Absolwent studiów magisterskich na kierunku śpiew solowy Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie śpiewu dr hab. Radosława Żukowskiego. Absolwent Państwowego Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej w Gdyni. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, kierunek śpiew solowy. Zagrał w ponad 30 spektaklach musicalowych, operowych i teatralnych. W pracy z ludźmi otwarty, komunikatywny, wykazujący się dużą dozą cierpliwości oraz poczucia humoru.

Termin zajęć 

ustalany indywidualnie

 

 

KOSZT ZAJĘĆ: 70,00 zł /godzina

WOJCIECH DANIEL

MUSICAL, ROZRYWKA

Pochodzi z Laskowej, w powiecie limanowskim. Debiutował w Krakowskiej Fundacji Sztuki Musicalowej, w której grał w takich spektaklach jak: "Mały Książę" oraz "W Obliczu Chaosu". Absolwent Państwowego Policealnego Studium Wokalno Aktorskiego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Brał udział w polsko - niemieckiej produkcji "Romeo und Julia" w Uckermärkishe Bühnen Shwedt, w której zagrał Romea. W Teatrze Muzycznym w Gdyni, gra: Misie Patysie w "Avenue Q", Kudkudaka w "Wiedzminie", Hrabię Łysego w "Lalce", czy Kamień Święty Wołający w "Kumernis, czyli o tym, jak świętej panience broda rosla", który został laureatem Grand Prix XI Festiwalu Polskich Sztuk Współczesnych "Raport". Brał także udział w spektaklach: „Skrzypek na Dachu", „Grease", „Chłopi” , „Mały Książę - końcówka" oraz w koncertach Teatru Muzycznego. W Teatrze Muzycznym w Poznaniu gra role Willarda w ,musicalu „Footloose", Lucasa w „Rodzinie Addamsów oraz rolę tytułowa w musicalu „Pippin”. W Krakowskim Teatrze Variete, gra Filcha w „Operze za trzy grosze” Uwielbia musicale i dobre jedzenie

Termin zajęć 

ustalany indywidualnie

 

 

KOSZT ZAJĘĆ: 70,00 zł /godzina

Dykcja i emisja głosu ONLINE

GRZEGORZ JURAS

Absolwent krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, a następnie wykładowca tejże szkoły przez 10 lat. Wykładowca akademicki, prowadzi zajęcia z emisji głosu, wymowy scenicznej, komunikacji werbalnej i retoryki na ASP w Krakowie, AWF w Krakowie, wydziale humanistycznym AGH w Krakowie. Przez 20 lat był aktorem Teatru Bagatela. Jest instruktorem teatralnym w SCKM w Krakowie. Współpracuje z Teatrem Cracovia i Teatrem Plejada. W swym dorobku ma ponad sto ról teatralnych i filmowych. Twórca grupy musicalowej "Studio 29" działającej przy House of Art.

Termin zajęć 

ustalany indywidualnie

 

 

KOSZT ZAJĘĆ: 70,00 zł /godzina

ZAJĘCIA ZBIOROWE

Kształcenie Słuchu ONLINE

KAROL OSMAN

Kompozytor, aranżer, nauczyciel, organista, akompaniator, magister sztuk muzycznych, absolwent Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie kompozycji (ze specjalizacją: kompozycja filmowa i teatralna) u prof. dr. hab. W. Widłaka. Swój warsztat kompozytorski doszkalał na kursach mistrzowskich m.in. u Zygmunta Krauzego, Hanny Kulenty, Richarda Bellisa, Christine Meissner, Gabrieli Ortiz, Ivana Buffa, Gavina Greenaway’a. W pracy pedagogicznej Karol kładzie nacisk na indywidualne podejście do każdego ucznia i znalezienie wspólnego muzycznego języka.

Środa godzina 19:30

Grupa Zaawansowana

Środa godzina 17:00

Grupa Początkująca

Piątek godzina 17:00

Grupa Początkująca

60,00 zł miesięcznie / 1 x tygodniowo (4 lekcje)

Broadway Jazz ONLINE

AGNIESZKA WOŹNIAK

Tancerka, instruktor tańca jazzowego. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na kierunku „Taniec”. Absolwentka szkoły muzycznej w klasie fortepianu. Uczestniczka wielu warsztatów tanecznych (m.in Europejskie spotkania taneczne, Jazz dance works w Egurolla Dance Studio, Międzynarodowe warsztaty tańca jazzowego w Kieleckim Teatrze Tańca, Broadway Beast), szkoląca się u polskich jak i zagranicznych instruktorów i choreografów. Dyplomowana instruktor rekreacji ruchowej o specjalności „taniec jazzowy”. Doświadczona instruktor tańca. Obecnie występuje na deskach teatrów muzycznych w Polsce takich jak: Teatr Muzyczny Capitol - „Blaszany Bębenek”, Krakowski Teatr Variete - „Chicago”. Na swoim koncie ma również udział m. in. w takich produkcjach jak „Legalna Blondynka”, „Varite Film Show” również w Krakowskim Teatrze Variete, „Broadway Exclusive” warszawskiego Teatru Rampa, a także w produkcjach telewizyjnych (Teatr Telewizji „Rio”, program „Jaka to melodia”). Napisana przez nią praca magisterska dotyczy rozwoju tańca jazzowego w Polsce, którego jest pasjonatką. Obecnie poprzez zdobyte doświadczenie sceniczne jest nim w szczególności broadway jazz.

Poniedziałek godzina 19:30

Grupa OPEN

Czwartek godzina 19:30

Grupa OPEN

 

PIERWSZE ZAJĘCIA:

30.04.2020r.

60,00 zł miesięcznie / 1 x tygodniowo (4 lekcje)
110,00 zł miesięcznie / 2 x tygodniowo (8 lekcje)

WARSZTATY Pilates i Stretching ONLINE

RENATA SKOBO (NEW YORK)

Choreograf, performer i nauczyciel. Urodziła się w Serbii, wychowała w Polsce, a obecnie mieszka w Nowym Jorku. Renata specjalizuje się w tańcu współczesnym, improwizacji i performance. W 2010 roku rozpoczęła swoją indywidualną pracę artystyczną, tworząc projekty przy użyciu różnych środków wyrazu, takich jak ruch, aktorstwo, muzyka na żywo i wokal. Jej spektakle „Bi-side” i „UNICODE” zostały zaprezentowane podczas licznych festiwali tanecznych w Polsce, Serbii i Francji. W 2013 roku stworzyła wielokulturowy duet taneczny RH + z koreańskim choreografem Hyun’em Kim. Performance „unLIMITed” debiutancki projekt tej międzynarodowej współpracy. Premiera odbyła się w Polsce, a następnie spektakl wystawiony został m.in. w Nowym Jorku podczas Dumbo Dance Festival i White Wave. W czerwcu 2019 r. w Nowym Jorku odbyła się premiera ich drugiego projektu „REflexions”podczas Greenpoint Open Studios W 2015 roku Renata zadebiutowała w Seulu w Korei Południowej tworząc choreografię do utworu „Moja żona ma kochanka” znanego koreańskiego reżysera Baek Jae Hyun. Jej ostatnim osiągnięciem jest stworzenie choreografii do musicalu „Comfort Women: A New Musical” wystawianym na Broadwayu w Nowym Jorku w 2018 roku. Obecnie rozwija swoje umiejętności jako choreograf i nauczyciel, skupiając się głównie na technikach tańca współczesnego, pilates i Floor Barre W styczniu 2019 r. rozpoczęła współtworzenie kreatywnej platformy o nazwie Cocoloom , którą rozwija do dziś.

Pilates (45 min) : Zestaw cwiczen mających na celu zwiększenie świadomości własnego ciała. Pracujemy nad wzmocnieniem mięśni głębokich brzucha, tułowia i miednicy, co ma wpływ na wyrobienie nawyku utrzymania prawidłowej sylwetki. Regularna praktyka Pilates daje niezwykle szybkie i trwałe efekty. Ciało jest smuklejsze, mięśnie wzmocnione i uelastycznione, co przyczynia się także do zmniejszenia ryzyka występowania kontuzji, poziom stresu ulega znacznemu obniżeniu. Pilates jest technika wspomagajaca i praktykowana przez wszystkich: od osob poczatkujacych po osoby pracujace na scenie, tancerzy czy sportowcow.

Stretching przy uzyciu rekwizytu (45 min) - Przeprowadze grupe przez serie cwiczen rozciagajacych przy uzyciu THERABAND, moze to byc rowniez cos co z latwoscia mozna znalezc w domu - gumowy pasek, rozciagliwy material typu rajstopy, getry itd. Bedziemy uzywac rekwizytu do poglebienia stretchingu a takze skupimy sie na oddechu, ktory jest nieodzownym czynnikiem skutecznego rozciagania.

NAJBLIŻSZE ZAJĘCIA:

 

Sobota (02.05.2020) godzina 18:00

Pilates – Grupa OPEN

Sobota (02.05.2020) godzina 19:00

Stretching – Grupa OPEN

Niedziela (02.05.2020) godzina 18:00

Pilates – Grupa OPEN

Niedziela (02.05.2020) godzina 19:00

Stretching – Grupa OPEN

 

15,00 zł / 45 minut zajęć

ZAPISY NA ZAJĘCIA ONLINE

Zapisz się na zajęcia House of Art prowadzone ONLINE wykorzystując formularz zgłoszeniowy lub zadzwoń do nas osobiście.

HOUSE of Art

Aleja 29 listopada 104/U1
31-406 KRAKÓW

Kontakt

Powrót