NIEPUBLICZNE POLICEALNE STUDIUM WOKALNO-AKTORSKIE

zapisy trwają do 15 lipca 2019r.

TRWA REKRUTACJA NA ROK 2019/20

Egzaminy wstępne już w lipcu!

1
godzin
miesięcznie
1
metrów
powierzchni
1
przedmiotów
nauczania
1 %
zawodowego
kształcenia

uzyskaj tytuł zawodowy:

AKTOR
SCEN
MUZYCZNYCH

nauka
doświadczenie
praktyka

      Niepubliczne Policealne Studium Wokalno-Aktorskie to trzyletnia szkoła, po  której ukończeniu absolwent otrzymuje dyplom oraz tytuł zawodowy. Bogata oferta zajęć daje możliwość nieustannego rozwoju przez cały okres nauki. Każdy rocznik prowadzony jest przez jednego opiekuna roku, który na koniec nauki przygotuje spektakl dyplomowy z udziałem zespołu muzycznego na żywo. Spektakl dyplomowy będzie wystawiony w jednym z krakowskich teatrów, a następnie zagrany trzykrotnie dla publiczności krakowskiej. Dla naszych studentów oprócz zajęć stałych przygotowaliśmy bogatą ofertę zajęć dodatkowych m.in. warsztaty, wyjazdy twórcze, udział w wydarzeniach kulturalnych, bezpłatne wejściówki na spektakle i koncerty. W czasie pobierania nauki nasi słuchacze będą mieli możliwość korzystania z pomieszczeń szkoły oraz otrzymają wsparcia działań indywidualnych. Jako jedyna szkoła prowadzimy dla naszych słuchaczy konsultacje logopedyczne oraz wsparcie psychologa. Aby nasi słuchacze byli w pełni przygotowani do zawodu rozszerzyliśmy ramę programową o przedmioty, które według nas są konieczne, a nie są ustalone przez Ministerstwo : język angielski w śpiewie, step, zasady prezentacji castingowej oraz wprowadziliśmy stałe godziny repertuarowe i comiesięczne 2-dniowe warsztaty z opiekunem roku.

DARMOWE BILETY NA
SPEKTAKLE – WŁASNE
RECITALE I KONCERTY

PRZEDMIOTY KSZTAŁCENIA

W naszym studium realizujemy ramę programową Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, która została przez nas zwiększona z 88 do 125 godzin zajęć. Dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy pełną gamę zajęć teoretycznych, warsztatowych oraz praktycznych.

TYLKO:

50
osób na roku

ZASADY REKRUTACJI

Na kierunku obowiązuje egzamin wstępny sprawdzający warunki słuchacza oraz jego obecne umiejętności. Egzamin wstępny daję gwarancje wyboru słuchaczy uzdolnionych pod względem wokalnym, aktorskim i tanecznym.

STATUT STUDIUM

Podstawą funkcjonowania studium jest statut. Określa on wszelkie zasady pracy, promocji, zakres obowiązków oraz przywilejów słuchaczy, jak i również określa jednoznacznie zasady postępowania administracyjnego obowiązującego w studium.

PRZYKŁADOWY PLAN ZAJĘĆ:

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek
sobota
niedziela

OPŁATY OBOWIĄZUJĄCE W STUDIUM:

  1. Egzamin wstępny 80,00 zł
  2. Opłata wpisowa 300,00 zł
  3. Czesne comiesięczne (od września semestr I – do maja semestr VI)   690,00 zł
  4. Egzamin poprawkowy 50,00 zł
  5. Egzamin poprawkowy Państwowy 130,00 zł
  6. Egzamin dyplomowy (organizacja i wynajem teatru na egzamin dyplomowy kończący VI semestr) 500,00 zł

PEDAGODZY W STUDIUM

Dołącz do nas już teraz !

Aplikuj online do jednej z naszych szkół
Powrót