Warsztaty

Zobacz jakie wydarzenia mamy zaplanowane na najbliższy okres

3 Kwietnia 2022 / Niedziela / godz. 10:00

2 Kwietnia 2022 / Sobota / godz. 16:00

KAMIL DOMINIAK

O KURSIE ESTILL VOICE TRAINING:

Każdy ma piękny głos. Tylko musi wiedzieć, jak go używać.

Jo Estill

Zapraszamy  na 1-dniowy warsztat wprowadzający do niezwykłej metody pracy z głosem  Estill Voice Training (EVT). Poznasz na nim Figury i Jakości Głosu-podstawowe ćwiczenia, które pomogą Ci zrozumieć,jak działa Twój głos.  Dowiesz się co rożni i łączy wokalistów różnych stylów muzycznych takich jak pop, rock, country, musical czy  opera. Poznasz techniki, które pomogą Ci wykorzystywać zmysły (wzrok, słuch, odczucia fizyczne) i wyobraźnię w codziennej pracy nad Twoim głosem.

Kurs skierowany jest do wszystkich, którzy chcą popracować nad swoją techniką śpiewu lub mówienia. 

Zapraszamy początkujących i zaawansowanych wokalistów, aktorów, nauczycieli śpiewu, logopedów, terapeutów głosu oraz pasjonatów samorozwoju!

RAMOWY PROGRAM KURSU
  1. Kim była Jo Estill i czym jest Model Estill?
  2. Nawyki- jak skutecznie pracować nad głosem?
  3. Moc- Źródło-Filtry- czyli anatomia krtani, oddechu i rezonatorów
  4. Figury Wokalne- podstawowe ćwiczenia EVT- izolacje poszczególnych mięśni głosu
  5. Podstawowe Jakości Głosu- Speech, Falsetto, Sob, Twang, Opera i Belt
  6. Coaching – praca indywidualna z każdym z uczestników na wybranej piosence, tekście lub ćwiczenie wybranego elementu EVT
O PROWADZĄCYM KURS

KAMIL DOMINIAK

Ukończył Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie (2011) na kierunku aktorstwo dramatyczne oraz kurs  Drama Summer School: Acting in Musical Theatre w Guildhall School of Music and Drama w Londynie.  Jest pierwszym w Polsce certyfikowanym trenerem  metody pracy z głosem- Estill Voice Training (EVT).

Kamil prowadzi zajęcia z  emisji głosu  i śpiewu musicalowego w Akademii Teatralnej w Warszawie i Białymstoku. Współpracował z Państwową Wyższą Szkołą Teatralną i Filmową i Telewizyjną w Łodzi. 

Jako aktor pracował z teatrami dramatycznymi i muzycznymi występując m.in. w musicalach Shrek   , The Rocky Horror Show , Jerry Springer – The Opera  , La Cage aux Folles , Sweeney Todd  oraz spektaklach dramatycznych Chory z urojenia  , Panny Wilka, Balladyna  i Wesele. Przez kilka ostatnich lat Kamil był związany z Teatrem Muzycznym w Łodzi, gdzie stworzyl role w musicalu Les Miserables oraz Jesus  Christ Super Star. Współpracuje ze Studiem Accantus.

Ma w swoim dorobku płytę zatytułowaną Kantata Jazzowa (teksty: Michał Rusinek, kompozycje: Ignacy Jan Wiśniewski) oraz liczne zagrane koncerty m.in. trasa koncertowa Accantus Live , koncert Musicalove w Teatrze Rampa w Warszawie,  koncert Step by Step oraz z Wiednia do Rio w Teatrze Muzycznym w Łodzi oraz solowy recital musicalowy Here I come.  

Można go również usłyszeć w Teatrze Polskiego Radia w słuchowiskach, m.in. Zwierzęca Zajadłość (reż.T.Man) oraz Białe Małżeństwo (reż. Waldemar Modestowicz). Kamil użycza swojego głosu postaciom w filmach animowanych. 

We współpracy ze Studiem Aktorskiej Interpretacji Literatury czytał poezję Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w projekcie realizowanym dla Wikipedii.

Powrót