fbpx
Poznaj lepiej

HOUSE OF ART KRAKÓW

House of Art to zespół szkół powstałych z myślą o dzieciach, młodzieży i dorosłych chcących kształcić się w kierunkach artystycznych. Naszą specjalizacją jest musical, który łączy trzy fascynujące dziedziny; śpiew, taniec oraz teatr. W House of Art pomagamy uczniom odkryć i rozwinąć talent, a także postawić pierwsze kroki na scenie. Zapraszam do zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną w ramach szkoły musicalowej, indywidualnych lekcji śpiewu oraz zróżnicowanych zajęć tanecznych i teatralnych organizowanych zarówno w formie regularnej jak i warsztatowej.

Jako artysta z wieloletnim doświadczeniem scenicznym mogę zapewnić, że nauka w House of Art będzie spełnieniem wszelkich marzeń i oczekiwań. Wszystko to za sprawą starannie dobranego programu nauczania, wspaniałych pedagogów wybranych z pośród najlepszych, doskonale wyposażonej przestrzeni twórczej oraz latami zdobywanej wiedzy. W naszej szkole kształcimy dzieci, młodzież oraz dorosłych kładąc szczególny nacisk na indywidualne podejście do uczniów, rozwój osobisty oraz rozbudzenie pasji i talentu.

House of Art jest także organizatorem licznych warsztatów, wydarzeń artystycznych i projektów mających na celu popularyzację sztuki musicalowej w Krakowie. Co roku nasi uczniowie prezentują swe umiejętności podczas Wielkiej Gali Musicalowej House of Art wystawianej w Nowohuckim Centrum Kultury. Ponadto realizujemy nagrania wideo, w których uczniowie wykonują najpopularniejsze utwory musicalowe, wyjeżdżamy na spektakle do teatrów muzycznych w całej Polsce oraz zapraszamy artystów musicalowych na warsztaty i zajęcia indywidualne. Naszym najnowszym projektem jest „Droga do sławy” organizowana wraz z Krakowskim Teatrem VARIETE, w ramach którego realizowany jest musical „FAME” na licencji MTI Limited Europe.

Od stycznia 2023 roku działanie House of Art wspierane są przez Fundację Krakowska Strefa Kultury.

Zapraszam wszystkich miłośników musicalu do bliższego zapoznania się z osiągnięciami szkoły oraz do zapisów na nowy rok szkolny.

 

Z artystycznymi pozdrowieniami,

Tomasz Smoter

Godziny otwarcia:
Copyright © 2024 House of Art - Profesjonalne Szkoły Musicalowe w Krakowie
Powrót