fbpx

Oferta edukacyjna

GRUPY DZIECIĘCE 4-8 LAT

House of Art oferuje wszechstronne kształcenie z zakresu tańca, śpiewu i aktorstwa w oparciu o autorski program nauczania. Edukacja w grupach dziecięcych bazuje na zajęciach grupowych, w trakcie których uczniowie poznają tajniki gry aktorskiej, dykcji, emisji głosu, śpiewu harmonicznego oraz podstaw tańca i ruchu scenicznego. Poprzez połączenie nauki i zabawy uczniowie odkrywają swoje mocne strony i budują poczucie własnej wartości nie zapominając przy tym o współpracy w grupie i wzajemnym szacunku.

Rok nauki w House of Art zwieńczony jest udziałem w Wielkiej Gali Musicalowej na profesjonalne scenie estradowej.

Teatr Taniec Śpiew

Twoje dziecko kocha śpiewać? Interesuje się tańcem i muzyką? A może uwielbia występy przez publicznością? Koniecznie zapisz je zajęcia musicalowe w House of Art.

Spełnij marzenia dziecka dzięki:

House of Art

WYBIERZ SWOJĄ GRUPĘ

house_of_art_szkola_musicalowa

P1- Środa 15:00-16:30 / 4-5 lat

Zajęcia: Balet, Śpiew
Opłata: 160,00 zł / miesięcznie

house_of_art_szkola_musicalowa

P2- Środa 16:30-18:30 / 6-7 lat

Zajęcia: Balet, Śpiew
Opłata: 220,00 zł / miesięcznie

house_of_art_szkola_musicalowa

P3- Środa 15:30-18.30 / 7-8 lat

Zajęcia: Teatr, Balet, Śpiew
Opłata: 330,00 zł / miesięcznie

House of Art

PROGRAM NAUCZANIA

Połączenie nauki i zabawy

Lekcje śpiewu dla dzieci mają lekką i swobodną formę. Dzięki temu młodym artystom łatwo jest odkryć w sobie pasję i rozwinąć talent. Uczniowie poznają swoje głosy, ich brzmienie, barwę i możliwości. Kształcą prawidłową wymowę, oddech i dykcję. Ponadto lekcje śpiewu to świetna zabawa pozwalająca na wyzwolenie pozytywnej energii i odkrycie drzemiącego w dziecku potencjału.

Pozytywny wpływ na rozwój

Lekcje tańca dla najmłodszych to przede wszystkim czerpanie z ich naturalnej potrzeby ruchu. Rozwijamy prawidłowe nawyki muzyczno-ruchowe, a także dajemy możliwość rozwijania świadomości ciała w atmosferze dobrej zabawy. Zajęcia z tańca mają także pozytywny wpływ na lekkość, zwinność i gibkość najmłodszych uczestników.

Odkrywanie mocnych stron

Zajęcia teatralne dla dzieci to przede wszystkim stworzenie atmosfery, w której najmłodsi uczestnicy będą potrafili otworzyć się i odkryć swoje mocne strony. Uczniowie poznają jak wyrazić swoje emocje oraz budować pewność siebie. Aktorstwo to świetna zabawa zarówno dla dzieci, które uwielbiają być w centrum uwagi, jak i dla tych które wolą pozostać w cieniu. 

Grupy Dziecięce 4-8 lat

WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ

Zajęcia w grupach dziecięcych odbywają się raz w tygodniu w godzinach popołudniowych i składają się z dwóch bloków tematycznych: śpiewu i baletu ( w grupie P3 dodatkowo z aktorstwa). W pierwszym semestrze prowadzone są zajęcia w formie warsztatowej, które na celu mają rozwój nowych jaki nabytych już umiejętności oraz integrację w grupie.  W drugim semestrze przygotowywane jest przedstawienie na zakończenie roku szkolnego.  Zwieńczeniem roku szkolnego jest Wielka Gala Musicalowa na profesjonalnej scenie estradowej z udziałem wszystkich uczniów House of Art.

Rok szkolny w House of Art jest zgodny z kalendarzem szkolonym obowiązującym w województwie małopolskim z uwzględnieniem przerw świątecznych i ferii.

Zajęcia w House of Art prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli, którzy swe umiejętności nabyli w czołowych uczelniach artystycznych w Polsce, a także podczas wieloletniej pracy scenicznej. Każdy blok zajęć prowadzony jest przez innego nauczyciela specjalizującego się w danej dziedzinie sztuki (śpiew, taniec, aktorstwo).

Zajęcia w grupach dziecięcych prowadzone są w dwóch lub trzech blokach tematycznych, a ich czas trwania uzależniony jest od wieku dzieci (od 1,5 do 3 godzin).

 • Umuzykalnienie
 • Podstawy wiedzy muzycznej
 • Poprawna emisja głosu
 • Dykcja i artykulacja
 • Podstawy tańca klasycznego
 • Taniec Jazzowy
 • Nauka choreografii
 • Improwizacja aktorska
 • Sceny aktorskie
 • Grupy w House of Art liczą maksymalnie 15 osób i uwzględniają wiek i aktualne umiejętności dzieci.

Do szkoły House of Art w grupach dziecięcych nie prowadzone są przesłuchania. Przydział uczniów do odpowiedniej grupy następuje po zarejestrowaniu się w systemie online, a ewentualne zmiany w grupach dokonywane są na początku roku szkolnego.

 • House of Art prowadzi zajęcia na każdym poziomie kształcenia. Uczestnicy zajęć łączeni są w grupy uwzględniające zarówno wiek jak i aktualne umiejętności.
 • Tak. Pierwszy miesiąc nauki w House of Art jest okresem próbnym. Dzięki temu można sprawdzić jak wygląda nauka w szkole i podjąć świadomą decyzję o dalszym udziale w zajęciach.

Zasady rekrutacji

DO GRUPY DZIECIĘCEJ

 1. Zapisy na rok szkolny 2024/2025 odbywają się za pośrednictwem formularza rejestracyjnego.
 2. W grupach obowiązuje ograniczona ilość miejsc, a o przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń.
 3. W przypadku braku miejsc w grupie istnieje możliwość zapisania dziecka na listę oczekujących.
 4. We wszystkich grupach obowiązuje podział z uwzględnieniem wieku i umiejętności dziecka.
 5. Istnieje możliwość zmiany grupy w trakcie trwania roku szkolnego.
 6. Pierwszy miesiąc nauki jest okresem próbnym, po którym możliwa jest rezygnacja z kontynuacji nauki.
 

Form is loading
Please Wait

Grupy Dziecięce

GALERIA

Opinie o szkole

HOUSE OF ART

Paulina J
Paulina J
Bardzo polecam!!
Mateusz Złocisty-Szewczyk
Mateusz Złocisty-Szewczyk
Polecam, sam nie jestem uczniem, ale jak bym mógł to bym skorzystał 😀 Córka jest zadowolona i to jest dla mnie najważniejsze!
Małgorzata Tekieli-Krawczyk
Małgorzata Tekieli-Krawczyk
Córka zachwycona zajęciami. Ludzie z pasją. Mimo, że dojeżdża co tydzień 50 km i musi wstać wcześnie aby zdążyć na pociąg, chętnie to robi. Widać, że uwielbia to miejsce.
Marta Kula
Marta Kula
Szkoła pełna ludzi z pasją, zaangażowanych i wspierających w rozwoju. Cudowne miejsce i atmosfera!:)
Kasia Oleksy
Kasia Oleksy
Gorąco polecam Wspaniałe miejsce ze wspaniałymi nauczycielami Moje dziecko biegnie na zajecia na skrzydłach Spełnia tam swoje marzenia a ja widzę jak wiele się nauczyła i ile radości jej to daje Pozdrawiam serdecznie państwa Smoter oraz cała kadrę i dziękuje z całego serca za .... wasze serca Dobrze że jesteście
Godziny otwarcia:
Copyright © 2024 House of Art - Profesjonalne Szkoły Musicalowe w Krakowie
Powrót