fbpx

W STRONĘ MUSICALU

„W stronę musicalu” to projekt realizowany przez House of Art, którego celem jest popularyzacja sztuki musicalowej oraz bliższe poznanie polskich teatrów muzycznych.

W ramach projektu organizowane są wyjazdy do największych teatrów muzycznych w Polsce na spektakle muzyczne i musicale. Ponadto uczniowie House of Art mają możliwość odbycia warsztatów z artystami teatrów, dzięki czemu mogą nabrać nowych umiejętności oraz bliżej poznać zawód aktora scen muzycznych. Projekt realizowany jest nieprzerwalnie od 2021 roku.

Nasze wyprawy

2024

Musical "Hairspray" i warsztaty w PPSWA w Gdyni

Nasze zimowe wyjazdy do Teatru Muzycznego w Gdyni powoli stają się już tradycją. Podczas tegorocznej wizyty po raz kolejny mieliśmy przyjemność zobaczyć spektakl „Hairspray” w reżyserii Bernarda Szyca, a także odbyć trzydniowe warsztaty ze znakomitymi wykładowcami Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego w Gdyni.

"Do dwóch razy sztuka" Krakowski Teatr VARIETE

Tym razem odwiedzamy Krakowski Teatr VARIETE aby zobaczyć Barbarę Kurdej-Szatan i Michała Staszczyka w spektaklu “Do dwóch razy sztuka” w reżyserii Anna Gryszkówny. 

A przed spektaklem, krótkie spotkanie z Basią i wspólne zdjęcie 🙂

2023

2023

Musical "Something Rotten" i warsztaty w PPSWA w Gdyni

Za nami kolejny wyjazd do Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Tym razem zobaczyliśmy najnowszy spektakl teatru  “Something Rotten – czyli coś się psuje” w reżyserii Tomasza Dutkiewicza. Było wspaniale!

Dodatkowo dzięki uprzejmości pana dyrektora Marka Kaczanowskiego mogliśmy odbyć warsztaty z wykładowcami Państwowego Policealnego Studium Wokalno-Aktorskiego.  Dziękujemy za całą przekazaną wiedzę, cenne uwagi oraz rozpalanie pasji w naszych uczniach. 

Musical "Pippin" w Teatrze Muzycznym w Poznaniu i warsztaty taneczne

House of Art po raz pierwszy w Teatrze Muzycznym w Poznaniu na spektaklu “Pippin” w reżyserii Jerzego Jana Połońskiego. W roli tytułowej mieliśmy przyjemność zobaczyć Wojciecha Daniela. Gratulujemy wspaniałego spektaklu.

Niezwykle miłym akcentem wyjazdu były warsztaty tańca współczesnego z Mateuszem Adamczykiem, którego także mieliśmy okazję zobaczyć w spektaklu “Pippin”. Dziękujemy!

 

2022

2022

Musical "Wiedźmin" i zwiedzanie starówki Gdańska

Po niezwykle pozytywnym odbiorze musicalu “Hairspray” przez naszych uczniów postanowiliśmy powtórzyć wyjazd do Gdyni i po raz kolejny odwiedzić Teatr Muzyczny im. Danuty Baduszkowej.  Tym razem zobaczyliśmy widowiskowy spektakl “Wiedźmin” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka. 

Nie zabrakło także czasu na krótki relaks na gdańskiej starówce.

Musical "Hairspray" i zwiedzanie Teatru Muzycznego w Gdyni

Rozpoczynamy przygodę z MUSICALEM !!! Odwiedzamy największy teatr muzyczny w Polsce i oglądamy jeden z najpopularniejszych światowych musicali “Hairspray”. 

Jako dodatkową niespodziankę dla naszych uczniów teatr przygotował niezwykłą atrakcję – zwiedzanie teatru od kulis 🙂  Dzięki uprzejmości dyrekcji mieliśmy możliwość zobaczyć teatr nie tylko z perspektywy widza ale i aktora. Było magicznie!

2021

W Stronę Musicalu

GALERIA

Godziny otwarcia:
Copyright © 2024 House of Art - Profesjonalne Szkoły Musicalowe w Krakowie
Powrót