fbpx

House of Art

Nasze projekty

House of Art to nie tylko szkoła, House of Art jest także organizatorem licznych warsztatów, wydarzeń artystycznych i projektów mających na celu popularyzację sztuki musicalowej w Krakowie. Co roku nasi uczniowie prezentują swe umiejętności podczas Wielkiej Gali Musicalowej House of Art wystawianej w Nowohuckim Centrum Kultury. Ponadto realizujemy nagrania wideo, w których uczniowie wykonują najpopularniejsze utwory musicalowe, wyjeżdżamy na spektakle do teatrów muzycznych w całej Polsce oraz zapraszamy artystów musicalowych na warsztaty i zajęcia indywidualne. Naszym najnowszym projektem jest „Droga do sławy” organizowana wraz z Krakowskim Teatrem VARIETE, w ramach którego realizowany jest musical „FAME” na licencji MTI Limited Europe.

Od stycznia 2023 roku działanie House of Art wspierane są przez Fundację Krakowska Strefa Kultury.

House of Art

W STRONĘ MUSICALU

“W stronę musicalu” to projekt realizowany przez House of Art, którego celem jest popularyzacja sztuki musicalowej oraz bliższe poznanie polskich teatrów muzycznych.

W ramach projektu organizowane są wyjazdy na musicale w całej Polsce i warsztaty z artystami musicalowymi.

House of Art

DROGA DO SŁAWY

„Droga do sławy” jest pierwszym organizowanym na terenie Krakowa projektem umożliwiającym artystom-amatorom rozwój poprzez udział w warsztatach, których finałem jest przygotowanie licencjonowanego musicalu i wystawienie go na zawodowej scenie teatralnej.

Projekt realizowany jest przy współpracy z Krakowskim Teatrem VARIETE

House of Art

WIELKA GALA MUSICALOWA

Wielka Gala Musicalowa to coroczne oraz najważniejsze wydarzenie HOUSE OF ART, które stanowi podsumowanie rocznej nauki w szkole.

Podczas gali na scenie prezentuje się 150 młodych artystów w utworach z najpopularniejszych musicali i filmów muzycznych.

House of Art

STUDIO YOUTUBE

Uczniowie House of Art wykonują utwory z najpopularniejszych, światowych musicali w polskiej wersji językowej. Na kanale zobaczyć można wykonania solowe jak i zespołowe.

House of Art

KONCERTY

Uczniowie House of Art biorą udział także w koncertach organizowanych przez szkołę oraz zaprzyjaźnione instytucje. House of Art współpracowało m.in. z Filharmonią Futura, TAM TAN Studio Tańca Jazzowego oraz Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży.

Godziny otwarcia:
Copyright © 2024 House of Art - Profesjonalne Szkoły Musicalowe w Krakowie
Powrót